Karosářské a lakýrnické práce

Pokud bydlíte ve větším městě, jezdíte nakupovat do supermarketů, parkujete na hustě využitém parkovišti, zřejmě se škrábancům a malým ťukancům nevyhnete. Pokud máte vozidlo staré, nebo vám na jeho stavu až tolik nezáleží, možná vám tyto nerovnosti vadit nebudou a naučíte se s nimi jezdit bez toho, aby vás takový stav vašeho auta neznervózňoval. Pokud však máte své auto rádi a nechcete se smířit s tím, že vám někdo vozidlo poškrábal, apod. a chcete, aby vaše auto vypadalo stále jako nové, nezbývá, než navštívit autoservis a využít karosářské a lakýrnické práce. Tyto opravy nejsou pro zkušené mechaniky žádným problémem. Drobné poškození karoserie vám v dobrém autoservisu opraví tak, že nebude poznat původní poškození, pokud již oprava není možná z důvodu vážného poškození plechu, vymění vám poškozený díl. Nejčastěji karosářské a lakýrnické práce využívají uživatelé vozidla po autonehodě, nebo po nárazu či poškrábání vozidla. Lak na autě vám může poškodit i nevlídné počasí v podobě krupobití, ale i s tímto poškozením si zkušená obsluha autoservisu poradí.

 Lakyrnicke_prace2

Co se týká karosářských prací, při jejich realizaci se využívá i rovnací stolice, která umožní důkladnější a přesnější opravu. Touto rovnací stolicí však nejsou vybaveny všechny autoservisy a proto, pokud chcete mít jistotu kvalitně odvedené práce, zeptejte se dopředu, zda je touto technikou autoservis vybaven.

int(1)

Novinky

  • Foto naší práce

    16.2.2016

    Pro zákazníky, kteří chtějí vidět výsledky naší práce jsme se rozhodli některé složitější či zajímavé opravy nafotit. Sem na WEB se všechna fota nevlezou, proto jsme na stránkách  http://servis-bruntal.rajce.idnes.cz/ začali nové fotografie ukládat a budeme je průběžně doplňovat.

  • Spuštění webu

    28.3.2012

    Dnes byly spuštěny naše nové stránky. Doufáme, že se vám budou líbit a najdete zde informace, které potřebujete.

Jste spokojeni se svým mechanikem?

Komentáře

Toplist

TOPlist

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

Váš autoservis - jsme s Vámi již 20 let

Kvalitní a spolehlivé služby

603 832 900karrlik1000@seznam.cz
NastaveníReferenceKontakty