Karosářské a lakýrnické práce

Pokud bydlíte ve větším městě, jezdíte nakupovat do supermarketů, parkujete na hustě využitém parkovišti, zřejmě se škrábancům a malým ťukancům nevyhnete. Pokud máte vozidlo staré, nebo vám na jeho stavu až tolik nezáleží, možná vám tyto nerovnosti vadit nebudou a naučíte se s nimi jezdit bez toho, aby vás takový stav vašeho auta neznervózňoval. Pokud však máte své auto rádi a nechcete se smířit s tím, že vám někdo vozidlo poškrábal, apod. a chcete, aby vaše auto vypadalo stále jako nové, nezbývá, než navštívit autoservis a využít karosářské a lakýrnické práce. Tyto opravy nejsou pro zkušené mechaniky žádným problémem. Drobné poškození karoserie vám v dobrém autoservisu opraví tak, že nebude poznat původní poškození, pokud již oprava není možná z důvodu vážného poškození plechu, vymění vám poškozený díl. Nejčastěji karosářské a lakýrnické práce využívají uživatelé vozidla po autonehodě, nebo po nárazu či poškrábání vozidla. Lak na autě vám může poškodit i nevlídné počasí v podobě krupobití, ale i s tímto poškozením si zkušená obsluha autoservisu poradí.

 Lakyrnicke_prace2

Co se týká karosářských prací, při jejich realizaci se využívá i rovnací stolice, která umožní důkladnější a přesnější opravu. Touto rovnací stolicí však nejsou vybaveny všechny autoservisy a proto, pokud chcete mít jistotu kvalitně odvedené práce, zeptejte se dopředu, zda je touto technikou autoservis vybaven.

Novinky

 • Oprava Vašeho vozidla nyní i na splátky

  26.9.2016

  Další novinkou v naší nabídce je možnost opravy Vašeho vozidla na splátky. Více se dozvíte přímo v našem servise :-)

  Taktéž můžeme zajistit financování Vámi vybraného vozidla (z autobazaru či od soukromé osoby) až do výše 250.000,- Kč 

 • Foto naší práce

  16.2.2016

  Pro zákazníky, kteří chtějí vidět výsledky naší práce jsme se rozhodli některé složitější či zajímavé opravy nafotit. Sem na WEB se všechna fota nevlezou, proto jsme na stránkách  http://servis-bruntal.rajce.idnes.cz/ začali nové fotografie ukládat a budeme je průběžně doplňovat.

 • Spuštění webu

  28.3.2012

  Dnes byly spuštěny naše nové stránky. Doufáme, že se vám budou líbit a najdete zde informace, které potřebujete.

Jste spokojeni se svým mechanikem?

error V této anketě jste již hlasoval(a).
 1. Ano, neměnil(a) bych 1301
 2. Celkem ano 1041
 3. Uvažuji o jiném 988
 4. Hledám si jiného 969
 5. Raději si auto opravím sám 1048

Komentáře

Toplist

TOPlist

Poslední článek - HOMEPAGE PRVKY

Váš autoservis - jsme s Vámi již 20 let

Kvalitní a spolehlivé služby

603 832 900karrlik1000@seznam.cz
NastaveníReferenceKontakty